Recenze Jurek S+R

• Celková spokojenost

Ověřený zákazník BUSHCRAFTshop.cz David Trčka

Přidáno: 24. března 2022

Zakoupeno v BUSHCRAFTshop.cz

Velice povedené poncho s možností variabilního použití.Toto poncho vám poslouží ne jen jako ochrana před deštěm,ale lze z něj postavit i improvizovaný přístřešek.Samozdřejmě vzhledem k velikostti rozměrů nemůžeme očekávat nic extra velkého,ale v nouzi bych jej určitě využil a byl za něj vděčný.Schováte se pod něj i s malím batohem-30-40l.Já osobně dal na Krakenovu radu a pořídil o velikost větší,tudíž delší a při dešti (při chůzy)mi voda nestéká do bot.Jeho předností je i jeho váha,ikdyž je o něco málo těžší nežli verze UL(ultralite)přesto je lehčí nežli má předešlá poncha která nebyla zdaleka tak variabilní,ani úplně neplnila svou funkci když jsem byl od kolen dolů promočený jako hastrman a nést batoh pod nimi= nahozen až po lopatky(po zadek určitě)Za mne s čistým svědomím mohu doporučit.

Ověřený zákazník E-Outdoor Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v E-Outdoor

Vypadá dobře, uvidíme v praxi.

Jurek Midi 2.5

Jurek Midi 2.5

Lukáš Pernický Lukáš Pernický

Přidáno: 12. února 2022

• velmi kvalitní materiály
  • dobrá odolnost podlážky a i tropika
  • prostorná předsíň pro vaření a uskladnění věcí
  • velmi snadné a rychlé postavení
  • česká firma
  • stan bez kompromisů v kvalitě
  • za danou kvalitu velmi příjemná cena
  • možná jen vyšší váha. Není to nic pro ultralighty

Používal jsem jej pro 2 měsíční cestu po Evropě a Ásii na motorce.
Na stan se dalo spolehnout a nabízel mi veškerý komfort který jsem potřeboval.
Velká předsíň je velkou výhodou.
Musím ocenit vysokou odolnost stanu a použitých materiálů.
Vynikající výrobek od české firmy.

Jurek VANDR 2.5 DUO

Jurek VANDR 2.5 DUO

Přidáno: 3. prosince 2021

• lehký, skladný, kvalitní
  • perfektní stan pro dva, jako nouzovka lze 1 dospělý a dvě děti, ale jen jako nouzovka :)
Jurek Tramp 4

Jurek Tramp 4

Přidáno: 13. listopadu 2021

• Kvalitní šití
  • Praktické řešení vstupu (lze otevřít komplet obě strany a tak snadno vyvětrat i jedním vchodem)
  • Krásná zelená barva (hezčí než na fotce)
  • Rychlá stavba pomocí šňůry a háčků (nevěřil jsem a vážně super)
  • Praktické balení (pytel ala vodní vak)
  • Precizní zpracování - působí od pohledu na vyšší úrovni než komerční značky v podobné cenové hladině
  • Masivní pruty s přesnými spoji
  • Podlaha velmi tenká (hned poprvé při kontrole jsem při stavbě přišlápnul masivní zip a prorazil si boční část podlahy :((
  • Rozměr 220x220 je v reálu užitková plocha 200x200 jinak se dotýkáte ložnice
  • Uprostřed podlahy šev (raději bych si připlatil za jeden kus)

Mám rád kvalitu, nenápadné značky (žádná velká loga), rád podpořím českou tradici. Mohu srovnat s jinými českými značkami co šíjí v Číně, tohle je vážně jinde. Prostě Jurek :-) už se těším na to až ho vyvětrám

Jurek Elite XL50

Jurek Elite XL50

Přidáno: 6. listopadu 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Kupovala jsem již vyzkoušenou karimatku pro dalšího člena rodiny.

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. září 2021

• Kvalita
  • Jednoduchost

Po 11 letech používání nemám co vytknout. Původně se mi stan jevil drahý, ale teď s klidem mohu prohlásit, že to jsou velice dobře utracené peníze. Tropiko sice už delší dobu schne, ale nikde se nic netrhá, zipy fungují, nikde nic neteče. V balení je vše potřebné (šňůry, duralové kolíky, opravná sada, obal). Nic extra na dokupování tak jak to bývá zvykem u UL věcí.
Stan se velice snadno a rychle se staví. Vnitřek se zaháčkuje, přehodí se tropiko. Po ukotvení se čeká na ostatní co začali dříve. Vypínací místa tropika jsou na gumě, takže ani po dešti v noci nebylo potřeba nic vypínat. Kotvící šňůry jsem za celou dobu nepoužil. Stan držel i tak.
Do stanu se pohodlně vejdou dvě osoby se všema krámama. V předsíňce je akorát místo na špinavé boty.

Jurek FAMILY 4

Jurek FAMILY 4

Ověřený zákazník Spacáky - stany - batohy Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2021

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• Lehký prostorný stan
  • Sada na nouzové opravy na cestach
  • Kvalitní provedení ( švy, obal,...)
  • Neprotéká, akorát se rosi.

Ověřený zákazník Windsport Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2021

Zakoupeno v Windsport

• dlouhodobá spolehlivost

Ověřený zákazník JUREK e-shop Jára

Přidáno: 18. srpna 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Mám zkušenost již s prvním stanem. Je super. Mám ho již asi 18 let.

Přidáno: 17. srpna 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Měla jsem stan stejné značky a konstrukce z roku 2004, byl naprosto spolehlivý a dvě drobnosti, které mi úplně nevyhovovaly, jsou teď vylepšené k mé naprosté spokojenosti (způsob uchycení vnitřního stanu k tyčkám a řešení vstupního otvoru ve vnitřním stanu).

Jurek Cyklo

Jurek Cyklo

Ověřený zákazník CYKLOSPECIALITY.CZ Trojan, Praha

Přidáno: 9. srpna 2021

Zakoupeno v CYKLOSPECIALITY.CZ

Již jsem to psal podrobněji výše. Spokojenost!

Ověřený zákazník JUREK e-shop D

Přidáno: 8. srpna 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Využil jsem ho v jednom, dva lidi se určitě pohodlně vyspí. Nejsem si jistý, jestli by to bylo stejně pohodlné, pokud by oba měli opravdu velké bagáže, ale to nemám jak posoudit, dokud to nevyzkouším.

Předsíňka šikovná na odložení obuvi.

Ověřený zákazník JUREK e-shop Rado

Přidáno: 5. srpna 2021

• kvalitné šitie
  • malé rozmery po zbalení
  • dobré parametre vodeodolnosti
  • možnosť dokúpenia rôzneho príslušenstva
  • záručný a pozáručný servis
  • trochu krátky pre vyššie postavy
  • vo vetre sa tropiko lepí na vnútorný stan

Je to môj druhý stan. Stavba je jednoduchá a pomerne rýchla. Bez problémov som to zvládol sám. Menší nedostatok je, že kvôli reflexným vláknam v kotviacich šnúrach sa zadrhávajú plastové jazdce, pomocou ktorých sa šnúry napínajú. Uvažujem preto o výmene kotviacich šnúr. Zatiaľ som v ňom spal len jednu noc, aj to bez dažďa. No bola veľmi vysoká vlhkosť a mierny vietor. Stan bol absolútne stabilný, vietor som vo vnútri ani nevnímal. Ďalší menší nedostatok bol, že na strane z ktorej fúkal vietor sa tropiko (zvlhnuté z vnútornej strany) prilepilo o vnútorný stan. To aj napriek tomu, že steny som mal napnuté pomocou kotviacich šnúr. Ďalej som narazil na jednu nevýhodu apsidy. Ak je stan zvonku mokrý, po rozopnutí vonkajšieho zipsu steká voda z apsidy do vnútorného stanu. Apsida je navyše dosť malá. Jeden veľký batoh sa tam zmestí ale dva by sa určite nevošli. Z týchto dôvodov by som už radšej volil stan s predsieňou. Posledný malý nedostatok stanu je jeho dĺžka. 220 cm sa zdá byť dosť, no pre vyššie postavy je to na hrane. Meriam 186 cm a keď ležím vystretý, dotýkam sa buď nohami alebo hlavou vnútorného stanu. Osobne by som uvítal 230 cm.
Stan je ale kvalitne ušitý. Zbežne som ho prezrel a nenašiel som žiadne vady šitia. Len suché zipsy, ktorými sa prichytáva tropiko o prúty sú trochu odfláknuté. Ale držia pevne. Materiál tiež pôsobí dojmom kvality a odolnosti. Celkovo môžem povedať, že som spokojný. Väčšinou chodím sám a pre jedného poskytuje stan pohodlný priestor. Pre dvoch by to už bola núdzovka.

Ověřený zákazník JUREK e-shop Martina

Přidáno: 28. července 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Lehký, skladný, hodně praktický, snadné postavení i zbourání, výhodou je jen 1 tyč. Měřím 178 cm a pohodlně se vejdu i s 60 l batohem. Podlážka kvůli váze není pogumovaná, dávám proto ještě lehkou plachtu pod stan, nerada bych stan brzy zničila. Zbývá ještě vyzkoušet stan v lijáku ale po předchozích zkušenostech s Jurkem, bude jistě i nepromokavost v pohodě.

Ověřený zákazník Spacáky - stany - batohy Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2021

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• rychle postaven, intuitivně
  • opravdu malý
  • na mou výšku 180 cm délka stanu akorát
  • oka na boku tropika by mohly být na vhodnějším místě
  • tropiko by mohlo mít mírně větší přesah pro uschování věcí
  • vnitřní stan ne žlutý !!! nápadné, stačila by světlá zelená ...
  • pytlík na kolíky/tyčky příliš velký, musí se v něm lovit
  • nápadné červené logo na tropiku, zbytečně svítí

Přidáno: 18. července 2021

Zakoupeno v JUREK e-shop

Pohodlný stan pro 4 lidi, skladný, relativně lehký, v autě moc místa nezabere. Po krátkém tréninku stojí během 10 minut - je zcela samonosný, pak už jen ukotvit a vypnout (aby vydržel přívaly vody a neodnesl ho vítr, až budete na tůře). Mnohokrát vyzkoušen ve vichřicích a průtržích mračen v horských kempech. Po 16 letech je už na hranici životnosti (myšleno pro vysokohorské kempy; na Macháči by mohl sloužit ještě několik let) a tak jsme letos koupili další - stejný stan, stejná firma. Kdybych mohl, dám 11 hvězdiček z 10 možných.

Zobrazuji 61 - 80 ze 355 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...18